ukr
русский

Як заощадити гроші за маленької зарплати: 3 корисних лайфхаки

Владислав Москаленко

Як заощадити гроші за маленької зарплати: 3 корисних лайфхаки
Як заощадити гроші та отримати максимальну користь із маленької зарплати

UAportal підготував список практичних та інноваційних порад, які допоможуть економити гроші та отримувати максимум користі з невеликої зарплати.

Складання бюджету

Складання бюджету – найважливіший інструмент економії грошей, незалежно від вашого доходу. Почніть із відстеження своїх витрат протягом місяця та проаналізуйте, де ви можете їх скоротити.

Читайте також: Як робити якісні фото навіть на погану камеру бюджетного смартфона

Складіть бюджет, що включає всі основні витрати та частину доходу, призначену для заощаджень. Використовуйте такі програми, як Mint або PocketGuard, щоб відстежувати свої витрати та дотримуватися бюджету.

Використовуйте програми Cashback

Такі програми Cashback, як Ibotta, Rakuten та Dosh, пропонують грошову винагороду за покупки, зроблені через програму. Просто прив'яжіть свою дебетову або кредитну картку і купуйте, як завжди. Ви отримаєте грошову винагороду за покупки, які можна обміняти на подарункові картки або переказати на свій банківський рахунок.

Планування харчування

Планування харчування – це ефективний спосіб заощадити на продуктах та скоротити кількість харчових відходів. Плануйте харчування на тиждень та складайте список покупок з урахуванням необхідних інгредієнтів. Шукайте розпродажі та купуйте оптом, щоб заощадити ще більше грошей. Готуйте їжу великими порціями та заморожуйте залишки на потім.

Нагадаємо, що при зарядці смартфона від павербанку є певні правила. Завдяки цьому ваш гаджет добре функціонуватиме. Раніше ми писали про одну маленьку хитрість, яка допоможе зарядити смартфон набагато швидше і врятувати кабель смартфона від поломки.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал !