ukr
Русский
Суспільство

Чому не можна спати на двох подушках: народні прикмети

Владислав Москаленко

Чому не можна спати на двох подушках: народні прикмети

Коли справа доходить до досягнення оптимального комфорту під час сну, багато людей звертаються до використання декількох подушок. UAportal розповідає, що наші предки суворо дотримувалися заборони спати на двох подушках одночасно, і це повір'я, безумовно, мало під собою підґрунтя.

Народні прикмети та забобони

За старими прикметами та повір'ями часто ховається мудрість, і заборона спати на двох подушках – не виняток. Наші предки розуміли потенційну шкоду, пов'язану з цією практикою.

Згідно з народними віруваннями та забобонами, той, хто спить на двох подушках, може зазнати невдач у різних сферах життя і навіть зіткнутися з проблемами зі здоров'ям. Традиційно це пов'язували з лінню та потребою в надмірній увазі.

Тим не менш, дуже важливо дослідити раціональні пояснення цих вікових переконань. Рекомендація не спати на двох подушках пояснюється кількома причинами:

Зміна пози під час сну

Серйозною проблемою, пов'язаною з використанням двох подушок, є потенційне порушення правильної пози під час сну. Надмірно високі подушки можуть зміщувати голову і шию, що призводить до дискомфорту, напруги і навіть болю.

Читайте також: Тримайте у спальні: Які кімнатні рослини допомагають заснути

Підвищений тиск на хребет

Сон з двома подушками може створювати зайвий тиск на хребет. Цей підвищений тиск може здавлювати нерви і викликати дискомфорт у спині, що негативно впливає на загальний стан здоров'я хребта.

Порушення сну та безсоння

Занадто велика кількість подушок під головою може призвести до дискомфорту, порушення сну і навіть безсоння. Неправильне вирівнювання може суттєво вплинути на якість сну, залишаючи людину неспокійною і нездатною повністю відновитися під час відпочинку.

Порушення дихання

Сон на двох подушках може негативно вплинути на дихання. Неправильне положення голови може блокувати верхні дихальні шляхи, що призводить до хропіння або навіть утруднення дихання під час сну.

Нагадаємо, ми вже розповідали, що іноді буває важко заснути через переживання та проблеми в особистому чи професійному житті, тому вже вранці люди бувають втомлені та непродуктивні. Ми підготували кілька практичних порад, які допоможуть впоратися з цією проблемою.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!