ukr
Русский
Астрологія і гороскопи

Жінки цих знаків зодіаку діють чоловіків як магніт. У чому їхній секрет?

Анастасія Крищук

Жінки цих знаків зодіаку діють чоловіків як магніт. У чому їхній секрет?

Астрологи стверджують, що день нашого народження багато в чому визначає, які стосунки ми будуємо з оточуючими. Деякі жінки за знаком зодіаку діють на чоловіків як магніт. Ось хто потрапив до списку!

Скорпіон

Жінки-Скорпіони вважаються найпривабливішими у всьому зодіаку. Це пристрасні, впевнені у собі люди, які легко налагоджують контакт із протилежною статтю. Однак вони здатні дуже довго і терпляче чекати на справжнє кохання. Знайшовши його, вони назавжди залишаються вірними своєму партнерові.

Крім того, вони відрізняються сміливістю та рішучістю у досягненні своїх цілей. Це деякі з якостей, які чоловіки дуже цінують у них. Навколо жінок-Скорпіонів панує ореол таємниці, який інтригує представників протилежної статі.

Терези

Жінки-Терези уникають конфліктів і завжди підходять до життя з позитивом. Вони високо цінують гармонію та мир у житті, що поширюється і на сферу взаємин із оточуючими. Уродженці знаку не люблять ризик, будучи надзвичайно чуйними. Вони віддані друзі та дбайливі партнери.

Своєю щирістю вони приваблюють до себе оточуючих. У них приємний та м'який характер, який діє на чоловіків як магніт. Вони випромінюють добро. Близькі сприймають їх як справедливих та спокійних людей.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.