ukr
русский
Астрологія і гороскопи

Молодик у Діві подарує велике щастя трьом знакам зодіаку: заповітні мрії можуть збутися

Анастасія Крищук

Молодик у Діві подарує велике щастя трьом знакам зодіаку: заповітні мрії можуть збутися

Молодик 15 вересня 2023 року, який пройде під знаком Діви, збігається з ретроградним Меркурієм. Ця небесна подія принесе хороші новини для трьох уродженців зодіакального кола, яких можна назвати сміливо головними щасливчиками.

Оскільки Діва – земний знак, молодик сприятиме аспектам, пов'язаним із повсякденними справами та роботою. Ретроградний Меркурій, у свою чергу, зобов'язує бути уважнішими до деталей і терплячими.

Телець

Народженим під цим знаком особливо пощастить у молодик. Земні аспекти, спільні для Тельців та Дів, дозволять легко вирішити проблеми, які турбував уже давно. Як на особистому, так і на професійному рівні уродженці знаку зможуть бути більш ефективними та досягти бажаних результатів. Якщо одні зроблять кар'єрний ривок, інші знайдуть нову роботу, яка їм більше підійде.

Діва

Для тих, хто народився під знаком Діви, настане час працювати над своїм особистісним розвитком. У цей період терпіння та увага до деталей зміцняться, що дозволить уродженцям знаку приймати найкращі рішення. Діви можуть зробити кар'єрний ривок і збільшити прибутки в рази. Більше того, самотні зустрінуть особливу людину і зможуть побудувати міцні стосунки.

Козеріг

Козеріг також побачить, що успіх у молодик у Діві знову на його боці. Вплив цієї астральної події виявиться у підвищенні здатності працювати над собою, як фізично, так і розумово. Козероги зможуть реалізувати нові проєкти, енергія молодика спонукає їх вдосконалюватися. Гроші самі почнуть йти до рук, і це дасть можливість здійснити давню мрію.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.