ukr
русский

Ніколи не пробачать образ: названо три наймстивіші знаки зодіаку

Анастасія Крищук

Ніколи не пробачать образ: названо три наймстивіші знаки зодіаку

Деякі люди дуже мстиві і не забувають образ навіть через рік. За словами астрологів, йдеться про Козерогів, Скорпіонів та Овнів.

Козоріг

Хоча Козороги і можуть бути чутливими, здатні зібрати всю свою волю в кулак і помститися кривднику. Уродженці знаку обов'язково проаналізують поведінку опонента і потім дадуть відповідь йому в найнесподіваніший момент. Так, можливо, Козоріг і переживатиме через те, що сталося, але точно не дозволить всьому йти своєю чергою.

Скорпіон

Це найтемніший, найнебезпечніший і наймстивіший знак зодіаку, тому в конфлікт з ним краще не вступати. Навіть якщо людина думає, що відпустила невинний жарт на адресу Скорпіона, краще кілька разів вибачитись, а потім зникнути з життя цього знаку зодіаку. Однак навіть у цьому випадку він може знайти свого ворога та захотіти зіпсувати йому життя. Скорпіонові це навіть подобається, що він нікого не може пробачити.

Овен

Насправді Овен як швидко спалахує у конфлікті й досить швидко остигає. Але якщо людина потрапить під гарячу руку представника стихії вогню, то на неї чекають неприємності. Справа в тому, що Овен спочатку щось робить, а потім думає. У прямий конфлікт з Овном краще не вплутуватися, оскільки він не вміє контролювати свої почуття і може дуже поранити людину.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.