ukr
русский
Астрологія і гороскопи

Названо три "темні" знаки зодіаку: вони можуть заподіяти вам біль

Анастасія Крищук

Названо три 'темні' знаки зодіаку: вони можуть заподіяти вам біль

Ви думаєте, що добре їх знаєте, але через деякий час виявляється, що ви помилялися. Астрологи назвали три знаки зодіаку, які ховають темні таємниці. Їх настрій раптово змінюється на 180 градусів, або вони роблять щось настільки несподіване, що збиває вас з пантелику. Йдеться про Овнів, Близнюків та Козерогів.

Овен

Ці люди веселі, енергійні та балакучі. Вони завжди говорять те, що думають, і не можуть приховати своїх емоцій – на їхніх обличчях одразу все читається. Овни чесні, відкриті та дуже динамічні. Однак у цьому оптимістичному описі є одне "але". Важливо пам'ятати, що ними управляє Марс, бог війни. Тому Овнами часто рухають бурхливі та сильні емоції. Коли вони зляться, то повністю втрачають контроль над собою і можуть поводитися дуже агресивно і глибоко поранити – не лише фізично, а й словами. Овни будь-що борються за себе до кінця, і що ще гірше – ні про що потім не шкодують.

Близнюки

Близнюки – це дуже веселий та товариський знак, у нього багато особистої чарівності, тому він легко встановлює та підтримує контакти. Такі люди оточені групою перевірених друзів, вони завжди мають що сказати, і їх дуже складно не любити. Однак недарма про цей знак зодіаку кажуть, що це дві людини в одному тілі. Настрій Близнюків може змінитися дуже раптово. То вони сміються, то впадають у похмуру мовчанку. Вони примхливі, тому їх дуже легко образити. І в цьому випадку Близнюки ніколи не вибачають. Одного разу вони люблять когось, а наступного ненавидять усім серцем.

Козеріг

Козеріг оточений ореолом загадковості. Це люди, які нелегко відкриваються та говорять про себе рідко та неохоче. Вони зосереджені на особистому розвитку та роботі протягом усього свого життя. Уродженці знаку дуже специфічні, розважливі та стримані. Козероги легко можуть когось образити і навіть не помітити цього. Вони вважають себе сильними, тому зневажають слабих. Важко вгадати, чого чекати від Козерога. Він може знищити одним словом, якщо його почуття були зачеплені.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.