ukr
Русский
English
Астрологія і гороскопи

Покарання буде суворим: один знак зодіаку наздожене розплата у листопаді 2023

Анастасія Крищук

Покарання буде суворим: один знак зодіаку наздожене розплата у листопаді 2023

Гороскоп на листопад 2023 року вказує на те, що в одного з дванадцяти знаків зодіаку почнуться серйозні неприємності. Доля готує йому тяжкий життєвий урок. За словами астрологів, під ударом опиниться Лев, який відрізняється своєю амбітністю та лідерським духом.

Його колишня неуважність та зневага до наслідків власних дій спричинять проблеми – для Левів листопад стане місяцем смирення та покаяння. Уродженці знаку можуть втратити свій авторитет на роботі і велику суму грошей.

Згідно з астрологією, Лев – один із найсильніших знаків зодіаку у всьому гороскопі, але останній місяць осені – явно не його час. Він природжений лідер, який часто впадає в самолюбування і думає, що він кращий за інших, любить оточувати себе розкішшю і ставить матеріальні блага вище стосунків із близькими людьми.

Саме тому його буде покарано зірками – Лев зіткнеться з наслідками власного егоїзму. Він зрозуміє, що він не особливий і без близьких йому людей йому не впоратися.

Крім того, конкуренти активно будуватимуть підступи за спиною – якщо Лев не виявить смиренності і не навчиться визнавати своїх помилок, він може втратити високооплачувану роботу. Це буде великим ударом як у фінансовому, так і емоційному плані.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.