ukr
Русский
Астрологія і гороскопи

Улюбленці фортуни! Три знаки зодіаку чекає казковий час у грудні: їм будуть заздрити

Анастасія Крищук

Улюбленці фортуни! Три знаки зодіаку чекає казковий час у грудні: їм будуть заздрити

Грудень 2023 року принесе велику удачу трьом уродженцям зодіакального кола, стверджують астрологи. За їхніми словами, у списку улюбленців удачі виявляться Раки, Риби та Леви. Зірки обіцяють їм не лише зростання доходів, а й щастя в особистому житті. Читайте детальніше!

Рак

На Раків чекає дуже гарний час у грудні. Вони не лише зможуть виграти у лотерею, а й на любовному фронті все складеться чудово. Останній місяць року обіцяє уродженцям знаку лише приємні подарунки. Проте астрологи радять уважніше ставитись до здоров'я. Існує ризик зараження гострим респіраторним захворюванням.

Риби

Риби досягнуть успіху в далеких поїздках, відрядженнях або вирушать у відпустку своєї мрії. Також може виникнути бажання здобути додаткову освіту – це гарний час, щоб почати щось нове. Деякі отримають привабливі пропозиції щодо роботи, що відкриє для них шлях до нового фінансового рівня.

Лев

Леви можуть зробити кар'єрний ривок, що не тільки потішить їх, а й поповнить гаманець. Добре будуть йти справи і на любовному фронті – стосунки будуть сповнені пристрасті, а партнер може здивувати приємним сюрпризом. Леви також будуть дуже креативними: настав час показати світові, на що ви здатні. Удача на вашому боці!

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.