ukr
Русский
Астрологія і гороскопи

Яку гору на картинці ви хотіли б підкорити? Це розкриє вашу внутрішню силу

Анастасія Крищук

Яку гору на картинці ви хотіли б підкорити? Це розкриє вашу внутрішню силу

На картинці є чотири гори на вибір. Подумайте, яку з них ви хотіли б підкорити? Це розкриє вашу приховану внутрішню силу, яку варто використати.

Яку гору на картинці ви хотіли б підкорити? Це розкриє вашу внутрішню силу

Гора №1

Ви людина, яка вміє йти на компроміси та реально оцінювати ситуацію. Дуже часто ви звинувачуєте себе за відсутність бажання боротися, за нездатність досягти власних цілей. Але всупереч видимості, у цьому ваша сила. Ви йдете в ногу з часом, терплячі і можете відпустити ситуацію – те, що має статися, все одно станеться.

Гора №2

У вас жорсткий характер, і ви любите виклики. Вас сприймають як холодну та відсторонену людину. І все ж у глибині душі ви дуже чуйна людина, але ретельно це приховуєте. Це співчуття – ваша внутрішня сила, завдяки якій навіть коли ви за щось боретеся, ви нікому не завдаєте шкоди.

Гора №3

Ви смілива людина, яка не терпить фальшу та брехні. Ви не перебуваєте в токсичних стосунках, вам не подобається нещирість. Ваша внутрішня сила – це здатність насолоджуватися своєю компанією. Завдяки цьому ви не засуджуєте інших.

Гора №4

Ви боїтеся великих випробувань і не хочете бути героєм. Ви віддаєте перевагу спокійному життю з ноткою романтики, хорошій книжці замість пригод у реальному житті, не хочете ризикувати. Ваша внутрішня сила – це любов до світу. Завдяки цьому ви не почуваєтеся неповноцінним через свої слабкості.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.