ukr
Русский
Астрологія і гороскопи

Це буде особливий час: на три знаки зодіаку чекає справжня казка на свята

Анастасія Крищук

Це буде особливий час: на три знаки зодіаку чекає справжня казка на свята

Грудневі свята пов'язані з неповторною атмосферою, особливо Різдво, яке вже не за горами. За словами астрологів, це буде справді чарівний час для трьох уродженців зодіакального кола. Йдеться про Овнів, Скорпіонів і Левів.

Овен

Овни можуть розраховувати на позитивну енергію, і їхній настрій передасться близьким. Все піде за планом, що викличе усмішку на обличчі. Очікується значне покращення фінансового стану: є шанс на додатковий заробіток, який буде вкрай корисним у святкові дні.

Стосунки з вашою другою половинкою обов'язково "розквітнуть" і вийдуть на вищий рівень. Самотні Овни можуть розраховувати на те, що їх вразить стріла Купідона. Цей час вони запам'ятають надовго, адже у буквальному значенні знайдуть своє щастя.

Скорпіон

Скорпіони з гордістю зустрічали усі випробування. Однак у грудні в особистому житті на них чекають спокійніші моменти. Різдво виявиться надзвичайно позитивним часом для людей, народжених під цим знаком. Всі проблеми будуть вирішені, і в їхньому житті настане мир і гармонія.

У сфері почуттів Скорпіонам не варто боятися суперечок та сварок. На шляху з'явиться цікава людина. У вашому професійному житті не за горами позитивні зміни та приплив коштів. Цього святкового сезону Скорпіони відчують чари з подвійною силою.

Лев

На Левів чекає велика радість. Попереду – незабутні моменти, проведені з близькими. Люди, народжені під цим знаком, можуть розраховувати на відпочинок. Довгі місяці наполегливої праці будуть гідно оцінені, а бонус значно поповнить сімейний бюджет.

Леви зосередяться на своїх потребах, що нарешті дозволить їм здійснити потаємні мрії. Самотні Леви несподівано закохаються – і це буде взаємно. Можливо, це виявиться людина з минулого. Все вказує на те, що попереду на них чекає казковий час.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.