ukr
русский
Астрологія і гороскопи

Що каже про вас час вашого народження? Це багато пояснює!

Анастасія Крищук

Що каже про вас час вашого народження? Це багато пояснює!

Ваш знак зодіаку може багато розповісти про ваші основні риси характеру. Але чи знаєте ви, що час народження також має значення? Ви більш спокійні чи сповнені енергії? Ви уникаєте людей або, можливо, ви – душа компанії. Читайте детальніше!

00:00 – 02:00

Ви сімейна людина, любите відчувати себе у безпеці та мрієте про стабільність у житті. Ризикувати – не ваш вибір. Ви надаєте перевагу тому, що доведено і безсумнівно. Однак ви можете додати енергії та сміливості своїй другій половинці.

02:00 – 04:00

Ви не можете сидіти на одному місці, спонтанні та відкриті до всього нового. У вас чудові комунікативні навички. У поєднанні з допитливістю до світу це дає незвичайну особистість і, насамперед, ідеального друга, який є вірним.

04:00 – 06:00

Ви романтична людина, яка витає у мріях. Бачите позитив у кожній ситуації та гарне у кожній людині. Вашим близьким пощастило, що ви поряд. Ви дбаєте про них і приділяєте їм багато уваги.

06:00 – 08:00

Ви надзвичайно креативні, покладаєте великі надії не лише на інших, а й на себе. Ви відмінний лідер і часто берете на себе кермо влади.

08:00 – 10:00

Ви – оазис спокою і заражаєте цим інших, завдяки вам вони знаходять внутрішній спокій. Ви вмієте слухати, але вам потрібно проводити час на самоті. Тому важливо знайти момент для себе.

10:00 – 12:00

Ви активні не лише фізично, а й духовно. Навколо вас багато людей, і це не лише друзі, родина, а й навіть випадкові зустрічні. Ви легко знайомитеся з новими людьми.

12:00 – 14:00

Ви амбітні з раннього віку, на що вказують хороші оцінки у школі, бажання розвивати кар'єру. Ви здатні подолати багато перешкод, адже хто, якщо не ви?

14:00 – 16:00

Ви любите пригоди та хочете відкривати для себе нові горизонти. Хоча стабільність для вас не така вже й погана, ви часто думаєте про подорож у найдальші куточки світу. Незважаючи на енергійність, ви ведете впорядковане життя.

16:00 – 18:00

Ви проникливі і довго думаєте, перш ніж ухвалити рішення. Незважаючи на це, ви надзвичайно радісна людина. Ви не приймаєте все як належне, і саме тому вас цінують люди – особливо у сфері кохання.

18:00 – 20:00

Ви чудовий друг. У компанії всім із вами добре. Ви допомагаєте у вирішенні найскладніших проблем, співчуваєте людям, що для них надзвичайно важливо. Однак нехтувати собою не можна, тому час від часу робіть щось егоїстичне.

20:00 – 22:00

Ви хочете, щоб те, що ви робите, і ваші успіхи цінувалися. Вас мотивує щастя інших людей і той факт, що вони вважають вас корисними та вдячні вам. Вам не обов'язково бути у центрі уваги.

22:00 – 00:00

Ви знаєте, чого хочете, і використовуєте всю свою енергію, щоб досягти цієї мети. Успіх мотивує вас. Вам подобається, коли вас цінують. Ви живете творчо і намагаєтесь це використати.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.