ukr
Русский
Астрологія і гороскопи

Що робить нещасними різні знаки зодіаку: астрологи розкрили секрет

Анастасія Крищук

Що робить нещасними різні знаки зодіаку: астрологи розкрили секрет

Усі ми іноді почуваємося нещасними, причому приводи можуть бути зовсім різними. Іноді здається, що все ніби все добре, а на душі погано – тоді причину треба шукати глибше. За словами астрологів, кожен знак зодіаку має привід для смутку.

Овен

Овни можуть бути нещасливими, тому що постійно шукають пригод. Іноді треба заспокоїтися та розслабитися, навчитися цінувати кожен момент.

Телець

Тельці прагнуть тримати все та всіх під контролем. Вони повинні усвідомити, що є речі, які не можна змінити, а люди не повинні підкорятися бажанням уродженців знаку.

Близнюки

Близнюки пригнічують своє справжнє "я" через страх перед реакцією оточуючих. Їм треба зрозуміти, що підкорятися іншим не потрібно: життя одне, і треба здійснювати мрії.

Рак

Раки все надто близько беруть до серця і намагаються всім допомогти. Це викликає постійний стрес і негативно впливає на стан здоров'я.

Лев

Леви ставлять надто високі цілі, їм потрібно понизити свої очікування. Уродженцям знаку варто знайти щастя ще в чомусь, окрім професійного успіху. Життя – це не лише робота.

Діва

Діви беруть на себе забагато зобов'язань і прагнуть бути ідеальними. Уродженці знаку дуже переймаються тим, що про них думають інші, що робить їх нещасними: їм потрібно дати собі шанс бути вільними.

Терези

Терези прагнуть гармонії і хочуть здатися дружелюбними і товариськими, навіть якщо така поведінка їм у тягар. Потрібно просто бути собою – не завжди треба справляти враження на оточуючих.

Скорпіон

Скорпіони постійно прагнуть успіху і придушують свої справжні бажання. Їм потрібно дозволити собі зазнати невдачі, не будьте такі суворі.

Стрілець

Стрільці хочуть більше, ніж мають і це з'їдає їх зсередини. Уродженці знаку будуть набагато щасливішими, якщо перестануть намагатися відповідати стандартам, які нав'язує оточення.

Козеріг

Робіть те, що надихає вас, і перестаньте так сильно на себе тиснути. Усьому свій час, поспіх може лише завадити.

Водолій

Водоліям потрібно робити те, що дозволяє їм почуватися задоволеним. Те, що у них є робота та рахунки, які потрібно оплачувати, не означає, що вони мають відмовитися від своєї мрії, йдіть до неї!

Риби

Риби нещасні, тому що дозволяють оточуючим приймати рішення за них. Уродженцям знаку потрібно визначитися зі своїми бажаннями та йти до мети.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.