ukr
Русский
Астрологія і гороскопи

Великі гроші, любов і успіх: три знаки зодіаку стануть головними щасливчиками жовтня

Анастасія Крищук

Великі гроші, любов і успіх: три знаки зодіаку стануть головними щасливчиками жовтня

Жовтень – це наш час, саме так подумають деякі уродженці зодіакального кола, коли їхні найсміливіші мрії почнуть збуватися. Удача не залишить їх ні на мить, тому варто максимально використовувати наступний місяць.

Хоча старанна робота та мудрі рішення багато в чому визначають те, як ми живемо, іноді все здається набагато простішим. Коли Всесвіт на нашому боці, а зірки раптово зійшлися, навіть ризиковані починання будуть успішними. Недарма деяким знакам зодіаку наступного місяця зірки обіцяють "білу смугу".

Терези

Терези, знак рівноваги та гармонії, у жовтні буде дуже щасливий. Майбутній місяць може бути пов'язаний зі змінами у стосунках, творчості та фінансах. Завдяки своїй інтуїтивній та чуйній природі уродженці знаку переживуть час емоційного зцілення та духовного зростання. Ця внутрішня трансформація принесе відчуття щастя та благополуччя. Крім того, у Терезів помітно зростуть доходи.

Скорпіон

Скорпіони відомі своєю енергійністю та рішучістю. У жовтні їхня цілеспрямованість дасть свій результат – перед ними відкриються нові можливості в кар'єрі та особистому розвитку. Їхня здатність трансформуватися може бути особливо корисною. Якщо Скорпіони давно планували змінити роботу чи відкрити свій бізнес, це найкращий час.

Стрілець

Стрільці за вдачею заповзятливі і відкриті до нового досвіду. У жовтні їх оптимізм і допитливість можуть привести їх до захоплюючих та щасливих пригод, будь то подорожі, освіта чи особистісний розвиток. Крім того, самотні уродженці знаку можуть зустріти справжнє кохання. Стрільці знайдуть у житті саме те, чого їм так не вистачало.

Як повідомляв UAportal, раніше астрологи назвали кольори одягу, які залучать до життя удачу.

Також серед усіх уродженців зодіакального кола є два, які мають жорсткий характер – вони легко приймають виклики та досягають того, про що інші можуть лише мріяти.