ukr
Русский
English
Polski
Лайфхаки

Зверніть увагу на 3 нюанси: Що робити, щоб не мерзли ноги взимку

Ігор Романько

Що робити, щоб ноги не мерзли взимку

Зі справжньою зимою на Україну прийшли сніг та морози, що ставить перед нами завдання надійного утеплення ніг. Необхідно подбати про те, щоб прогулянки чи поїздки на роботу не стали випробуванням на морозі.

Ми вже розглядали швидкі способи розігрітися після прогулянки в морозну погоду, а тепер поділимося трьома важливими правилами, як уникнути обмерзання ніг узимку. Рекомендаціями поділились на сайті "Телеграф".

Читайте також: Чим змастити підошву зимових чобіт на зиму, щоб точно не впасти на льоду

  1. Якісне взуття: Одним з ключових аспектів є правильний вибір зимового взуття. Важливо звертати увагу на якість матеріалів і наявність утеплювачів у черевиках чи чоботах. Зокрема, важливо, щоб у взутті було достатньо простору для ніг, щоб забезпечити циркуляцію повітря – це допомагає утримувати тепло. У вузькому взутті ризик обмерзання збільшується.
  2. Теплі устілки: Приділяйте увагу устілці при виборі взуття. Найкраще обирати взуття з хутряною устілкою, оскільки хутро ефективно утримує тепло. Це також стосується знімних устілок, особливо якщо ви збираєтеся їх встановити у свої старі черевики чи чоботи.
  3. Грубі шкарпетки: Теплі шкарпетки – важливий елемент для збереження тепла ніг під час прогулянок. Забезпечте собі комфорт у шкарпетках, можна вибрати дві пари або одну, але товстішу. Не забувайте також про простір у взутті, важливий для забезпечення комфорту ніг у зимовий період.

Вибравши високоякісне взуття з теплою устілкою та грубими шкарпетками, ви можете бути впевнені, що ваші ноги залишаться теплими навіть під час найсуворіших морозів.

Багато людей не знають, як ефективно утеплити своє взуття, особливо коли в чоботях чи черевиках стає холодно. Тому UAportal розповів про дієві, а головне бюджетні способи утеплення.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!