ukr
русский

Названо шість ознак того, що квартира, в якій ви живете, може бути проклята: народні прикмети

Анастасія Крищук

Названо шість ознак того, що квартира, в якій ви живете, може бути проклята: народні прикмети
6 ознак «нехорошої» квартири, з якої краще виїхати. Джерело: freepik

Люди з розвиненою інтуїцією іноді відчувають незрозумілий дискомфорт, перебуваючи у певних помешканнях. Це неприємне відчуття, що щось не так, може слугувати першою ознакою того, що оселя проклята чи вона наповнена негативною енергетикою.

UAportal разом з Ukr.Media розповідають про шість індикаторів, які свідчать про те, що житло прокляте. Також ми надамо поради, як розпізнати такі місця, щоб ви могли вирішити, чи варто вам там залишатися, або ж краще негайно переїхати.

Залишені сліди

Часто у помешканнях, що змінили власників, можна натрапити на загадкові предмети, як-от нитки, що висять на люстрах чи перекинуті через рами вікон. Такі нитки іноді є елементами старовинних ритуалів або заклинань, метою яких є захист простору від нечистої сили. Знахідка подібних речей може свідчити про те, що в стінах цієї оселі відбувалися надзвичайні події, і це місце варте особливої уваги.

Читайте також: Як правильно прибирати крихти хліба зі столу

Висять іконки або хрести

Присутність великої кількості священних знаків, таких як ікони чи хрести, може вказувати на зусилля колишніх жителів відвернути злі впливи. Для людей з глибокими релігійними переконаннями це може бути звичною справою, але надмірна кількість таких символів може натякати на те, що в домі відбувалися незвичайні речі.

Відчувається втома та головний біль

Наявність талісманів, подібних до "ловця снів", може вказувати на спроби жителів оберегтися від недобрих сил та захворювань. Сталі випадки втоми, болю у голові та недосипання після переїзду можуть свідчити про негативну енергетику в оселі.

Почалися сварки

Якщо до переїзду до нової оселі у вашій сім’ї панувала злагода, але після - ви стали свідками постійних сварок через звичайні побутові справи, це може бути індикатором проблем у житлі.

Читайте також: Чим загрожує сидіння на столі

Часті поломки

Постійні поломки побутової техніки та збої у системах комунікацій можуть бути наслідком негативного впливу, який порушує гармонію простору.

Нескінченний потік комах

Регулярне з’явлення комах, як-от тарганів чи клопів, може вказувати на присутність зіпсованої енергії в помешканні. Варто прислухатися до досвіду сусідів, які можуть мати схожі випадки.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, які успадковані речі ні в якому разі не можна викидати чи дарувати.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!