ukr
Русский
English
Суспільство

Що означають сни, в яких сидиш за столом

Марина Грамович

Що означають сни, в яких сидиш за столом

Багато людей вірять, що сни можуть містити приховані значення та послання, які можуть допомогти орієнтуватися у житті. Однак деякі символи снів асоціюються з невдачею, і сидіння за столом – один із них. UAportal підготував статтю, в якій розглядається культурне значення цього забобону і те, що воно означає для різних культур світу.

Сни про сидіння за столом

Багато культурах сидіння за столом асоціюється з почуттям єднання, гостинності. Однак сон про сидіння за столом може мати інший відтінок. Вважається, що сон про сидіння за столом може бути ознакою невдачі, що насувається, і його часто розглядають як попередження про майбутні нещастя.

Читайте також: Що означають сни про пастку або замкнутий простір

Можливі тлумачення цього символу сну

Існують різні тлумачення цього символу сну. У деяких культурах сидіння за столом уві сні може означати, що людина зіштовхнеться із фінансовими труднощами. В інших культурах вважається, що він символізує майбутню суперечку чи сімейну сварку.

У деяких випадках вважається, що це навіть означає втрату коханої людини. Однак тлумачення цього символу сну може змінюватись від культури до культури.

Культурне значення

Різні культури по-різному тлумачать сни, і це стосується і забобонів, пов'язаних із сидінням за столом. У деяких культурах, наприклад, у Китаї, вважається, що сидіти за столом уві сні означає фінансові втрати, тоді як в інших культурах, наприклад, у Туреччині, це символізує радісне сімейне зібрання.

Читайте також: Що означають сни про запізнення або пропуск важливої події

Приклади культурних вірувань

У багатьох західних культурах вважається, що сидіти за столом із нерівною кількістю гостей – погана прикмета. Вважається, що людині, яка сидить на самоті, не пощастить у коханні.

Аналогічно, у багатьох африканських культурах вважається, що сидіти за столом, за яким хтось помер – це нещастя. У цих культурах прийнято не їсти і не пити за столом протягом деякого часу після смерті людини.

Раніше ми писали про те, чому не можна дарувати квіти в горщику, а також про прикмети та забобони, пов'язані з приходом гостей.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал !