ukr
Русский
Polski
Суспільство

Чи варто фарбувати волосся хною: переваги та недоліки

Марина Грамович

Чи варто фарбувати волосся хною: переваги та недоліки

Завдяки натуральному складу, що не містить хімічних речовин, та здатності забезпечувати стійкий і яскравий колір, хна стала популярним вибором для тих, хто шукає безпечніший варіант фарбування волосся. UAportal розповідає про переваги та недоліки фарбування хною.

Переваги фарбування волосся хною

  • Натуральна і безхімічна альтернатива

Фарба отримується з листя рослини хни і не містить агресивних хімічних речовин, що робить її більш безпечною для людей з чутливою шкірою або алергічними реакціями

  • Довготривалий та яскравий колір

Барвник хни проникає у волосяний стрижень, в результаті чого утворюється глибокий та насичений колір, який може триматися протягом декількох тижнів. Її також можна змішувати з іншими натуральними інгредієнтами для отримання широкого спектра відтінків і тонів.

  • Покращення здоров'я та стану волосся

Хна має природні кондиціонуючі властивості, які зміцнюють волосся, зменшують пухнастість, додають блиску, сприяють росту волосся і запобігають його ламкості.

Читайте також: Як позбутися сивого волосся за допомогою розмарину

Недоліки фарбування волосся хною

  • Довготривале нанесення

Хна вимагає більш тривалого процесу нанесення порівняно з традиційними фарбами для волосся, що може бути незручним для людей, які шукають швидший метод фарбування волосся.

  • Менш ефективно зафарбовує сивину

Хна дає напівпрозорий колір, який може не повністю зафарбовувати сиве волосся, що може бути недоліком для тих, хто хоче перекрити сивину.

  • Важко видалити або змінити колір

Фарба на основі хни більш стійка до вицвітання або видалення порівняно з синтетичними барвниками, що обмежує можливості для тих, хто любить часто змінювати колір волосся або експериментувати з ним.

Нагадаємо, ми вже писали, як правильно сушити волосся.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!