ukr
русский
Лайфхаки

П'ять порад що допоможуть у боротьбі зі стресом

Марина Грамович

Способи боротьби зі стрессом

Стрес є поширеною проблемою, з якою багато людей стикаються в особистому та професійному житті. UAportal підготував статтю, в якій ми розглянемо способи, як зняти стрес і сприяти загальному добробуту.

Вправи на глибоке дихання

Можна практикувати вправи на глибоке дихання, щоб розслабити організм і зменшити стрес. Слід робити повільні, глибокі вдихи, вдихаючи через ніс і видихаючи через рот, з кожним видихом відпускаючи будь-яку напругу або занепокоєння.

Регулярна фізична активність

Слід займатися регулярною фізичною активністю, обирати ті види діяльності, які приносять задоволення, такі як ходьба, йога або заняття спортом.

Рекомендується приділяти щонайменше 30 хвилин фізичним вправам помірної інтенсивності більшість днів на тиждень.

Читайте також: Три лайфхаки, які допоможуть покращити відносини: "5 мов кохання" та техніки спілкування

Догляд за собою

Важливо приділяти час заняттям, які приносять радість і розслаблення, таким як читання, прийняття ванни, прослуховування музики, практика усвідомленості або медитація. Важливо, щоб турбота про себе була пріоритетом у щоденному розпорядку дня.

Здоровий спосіб життя

Збалансоване харчування, достатня кількість сну, відмова від надмірного вживання алкоголю та кофеїну – все це важливі фактори, які сприяють зменшенню стресу. Турбота про фізичне здоров'я підтримує психічне та емоційне благополуччя.

Підтримка від інших

Звертайтеся за підтримкою до оточуючих, коли відчуваєте себе пригніченими стресом. Звернення до друзів, сім'ї або професіоналів може надати перспективу і допомогти знайти ефективні рішення для подолання стресу.

Нагадаємо, ми вже писали, як легко та швидко розкрити свій потенціал.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!