ukr
Русский
Суспільство

Переваги та недоліки дворівневих квартир: Про що варто знати майбутнім мешканцям

Владислав Москаленко

Переваги та недоліки дворівневих квартир: Про що варто знати майбутнім мешканцям

Дворівневі квартири мають просторе планування і відмінні архітектурні особливості. UAportal з'ясував, що такі квартири можуть принести мешканцям приватність і комфорт, але також створюють проблеми з погляду шумоізоляції й контролю температури.

Плюси дворівневих квартир:

Просторість. Просторе планування дворівневої квартири пропонує велику кількість житлового простору, надаючи достатньо місця для різних видів діяльності та розташування меблів.

Приватність для співмешканців. Унікальний дизайн дворівневих квартир дозволяє розмістити окремі зони вітальні та спальні на різних рівнях. Це забезпечує приватність для мешканців і може сприяти більш спокійному співжиттю.

Унікальне планування. Дворівневі квартири часто можуть похвалитися унікальними архітектурними елементами, такими як високі стелі, відкриті балки або гвинтові сходи. Ці особливості додають житловому простору характер і можуть зробити його більш виразним та індивідуальним.

Читайте також: Як самостійно укласти ламінат вдома: поради щодо ремонту

Мінуси дворівневих квартир:

Зниження звукоізоляції. Планування дворівневої квартири може призвести до зниження звукоізоляції між поверхами, що потенційно може спричинити шумові перешкоди від співмешканців членів сім'ї.

Сходи. Наявність сходів у дворівневій квартирі може бути недоліком для людей з проблемами пересування або тих, хто віддає перевагу однорівневому житлу.

Проблеми з опаленням та охолодженням. Дворівневе планування може призвести до перепадів температури між поверхами, що ускладнює підтримання рівномірного опалення та охолодження у всій квартирі.

Раніше ми писали про 20 лайфхаків, які допоможуть швидше прибирати квартиру.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!