ukr
русский
Здоров'я

Відколовся зуб: що означає ця прикмета

Владислав Москаленко

Символізм зламаного зуба

Протягом всієї історії зуби символізували мужність і силу, несучи в собі значний зміст. Що означає, коли у людини зламався зуб? Ми розглянемо значення цієї прикмети.

Коли у жінки зламався зуб, це вважається ознакою наявності недоброзичливців і порушеної аури. Їй стає вкрай важливо проявляти обережність у стосунках і бути уважною до фінансових питань.

Згідно з прикметами, зламаний зуб може передвіщати потенційні фінансові втрати, тому бажано уникати укладення будь-яких ризикованих ділових угод.

Читайте також: Накличете сварки та безгрошів'я: чому не можна вішати одяг на двері або стілець

Для чоловіків відкол зуба може означати майбутні проблеми як у професійній, так і в особистій сферах. Він служить попередженням про можливі труднощі на роботі, закликаючи бути готовими та пильними.

Крім того, також значення має те, де саме відколовся зуб. Якщо відколюється половина зуба, це вважається щасливою прикметою. Однак, якщо це передній зуб або один з верхніх або нижніх різців, це говорить про труднощі в різних аспектах життя.

Нагадаємо, що заборони та забобони в Україні відіграли значну роль у формуванні культурної самобутності країни. Тому UAportal розповідає про найбільш поширені забобони та заборони, які існують в українському побуті та сімейному житті.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!