ukr
русский

Чи потрібно тонувати вікна у квартирі: плюси та мінуси, які варто знати

Владислав Москаленко

Чи потрібно тонувати вікна у квартирі: плюси та мінуси, які варто знати

Тоновані вікна мають ряд переваг і недоліків для мешканців квартир. UAportal розповів, що вони не тільки забезпечують підвищену конфіденційність і захист від ультрафіолетових променів, але також мають певні обмеження, такі як недостатнє природне освітлення і проблеми з обслуговуванням.

Плюси

Підвищена конфіденційність. Тоновані вікна забезпечують додатковий рівень приватності, дозволяючи мешканцям відчувати себе більш комфортно і безпечно у власному будинку. Це особливо вигідно в міських умовах або густонаселених районах.

Читайте також: Як самостійно укласти ламінат вдома: поради щодо ремонту

Захист від ультрафіолетових променів. Тоновані вікна допомагають блокувати шкідливі ультрафіолетові промені від проникнення у квартиру. Це не тільки захищає меблі та підлогу від вицвітання, але й приносить користь для здоров'я.

Мінуси

Обмеження природного освітлення. Тоновані вікна можуть обмежувати кількість природного світла, яке потрапляє у квартиру, тим самим роблячи житловий простір темнішим. Це обмеження може негативно вплинути на настрій і загальне самопочуття.

Обмежена видимість зсередини. Забезпечуючи приватність ззовні, тоновані вікна також можуть обмежувати видимість для людей всередині квартири. 

Проблеми з обслуговуванням. Для збереження зовнішнього вигляду та функціональності тоновані вікна потребують спеціальних методів очищення та догляду. Це може бути додатковою незручністю для людей, які віддають перевагу варіантам, що не потребують особливого обслуговування.

Раніше ми писали про 20 лайфхаків, які допоможуть швидше прибирати квартиру.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!