ukr
Русский
Лайфхаки

Як правильно обрати гарну оправу для окулярів: корисні поради

Марина Грамович

Як обрати оправу для окулярів

Коли справа доходить до вибору оправ для окулярів, можна знайти окуляри, які не тільки покращують зір, але й роблять людину красивішою і впевненішою в собі. UAportal підготував цю статтю, щоб допомогти прийняти обґрунтоване рішення і знайти ідеальну оправу для окулярів, яка дозволить виглядати і відчувати себе якнайкраще.

Враховуйте форму обличчя

Для людей з круглим обличчям кутові оправи допоможуть створити чіткість і рівновагу. Квадратні обличчя можуть мати виграшний вигляд від більш м'яких, округлих оправ. До овального обличчя підходить широкий спектр стилів оправ.

Враховуйте відтінок шкіри

Тепліші відтінки шкіри, як правило, найкраще виглядають із землистими тонами, такими як коричневі та золотисті, в той час як більш холодні тони шкіри можна доповнити сріблястою або чорною оправою.

Враховуйте особистий стиль

Якщо у вас сміливий і авантюрний стиль, виберіть оправу яскравих кольорів або з унікальними візерунками. З іншого боку, більш класичного і позачасового вигляду можна досягти за допомогою оправ нейтральних кольорів у традиційних формах.

Читайте також: Контактні лінзи чи окуляри: що краще обрати

Враховуйте обставини носіння

Для професійної діяльності часто надають перевагу більш стриманим і витонченим оправам, тоді як для повсякдення можна експериментувати з більш сміливими і грайливими стилями.

Враховуйте рецепт і товщину лінз

Якщо людина має суворий рецепт, певні стилі оправ можуть не підійти, оскільки вони можуть призвести до потовщення лінз, що може вплинути на загальний вигляд окулярів. Рекомендується вибирати оправу, яка може відповідати рецепту без шкоди для стилю.

Крім того, слід враховувати вагу та зручність оправ, оскільки їх носитимуть протягом тривалого часу. Легкі матеріали, такі як титан або ацетат, можуть забезпечити як міцність, так і комфорт.

Нагадаємо, ми розповідали, як підібрати ідеальні сонцезахисні окуляри.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!