ukr
Русский
Суспільство

Як правильно посадити грошове дерево, щоб у будинку водилися гроші: 4 секрети вирощування

Марина Грамович

Як правильно посадити грошове дерево, щоб у будинку водилися гроші: 4 секрети вирощування

Грошове дерево, відоме своїми прикметами, забобонами та легендами. Воно є улюбленою кімнатною рослиною, яка, за повір'ями, приносить фінансовий достаток. Однак, щоб виростити грошове дерево для досягнення максимального результату, потрібно дотримуватися кількох ключових секретів. UAportal розповідає про них.

Почніть з нуля

Принісши додому зріле грошове дерево, ви можете не досягти бажаного фінансового успіху. Щоб розкрити його потенціал, рекомендується взяти саджанці і виростити з них повноцінну рослину. Цей процес дозволяє рослині активно "працювати" на користь процвітання власника.

Ідеальний горщик

Вибір правильного горщика для вашого грошового дерева має вирішальне значення. Він не тільки сприяє загальній естетиці, але й впливає на розвиток рослини та її потенціал для залучення процвітання.

Читайте також: Як залучити фінансовий достаток за допомогою фен-шуй

Виберіть красиву вазу без тріщин і подряпин. Згідно з народним повір'ям, контейнер золотистого або зеленого кольору ідеально підходить для максимізації фінансової енергії дерева.

Сприятливий час

Говорячи про ритуали, широко поширена думка, що певні дні є більш сприятливими для посадки грошових дерев, ніж інші. Для досягнення оптимального результату рекомендується висаджувати дерево під час фази зростаючого місяця і бажано у середу, що відповідає традиційним віруванням.

Нагадаємо, ми розповідали, що деякі предмети можуть притягувати удачу та благополуччя.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!