ukr
Русский
Лайфхаки

Як неправильне зберігання впливає на якість певних речей

Владислав Москаленко

Як неправильне зберігання впливає на якість певних речей

Правильне використання та зберігання предметів домашнього вжитку та одягу відіграє значну роль у їхній довговічності та міцності. Дивно, але багато господинь можуть не знати, що їхні звичні методи зберігання можуть бути неправильними і потенційно шкідливими. UAportal розповідає про найпоширеніші помилки та способи правильного зберігання.

1. Вовняні речі

Вовняні речі необхідні для збереження тепла в холодну зиму. Однак неправильне зберігання може призвести до того, що вони швидко втратять форму і стануть непридатними для використання. Щоб забезпечити їх довговічність, найкраще акуратно складати вовняні речі і зберігати їх на полиці.

2. Зубні щітки

Органайзери для ванної кімнати набули популярності, але вони можуть бути не найкращим варіантом для зубних щіток. Зберігання щіток у відкритому вигляді, особливо в таких органайзерах, може зробити їх схильними до розмноження шкідливих мікроорганізмів. Для дотримання гігієни рекомендується використовувати спеціальні футляри або чохли.

Читайте також: Як прибрати пил, щоб він ще довго не осідав на меблях

3. Туалетна вода

Деякі люди можуть мати звичку демонструвати свою колекцію парфумів у ванній кімнаті, виставляючи пляшечки з туалетною водою на загальний огляд гостей. Однак це не найкращий варіант, оскільки вплив світла і вологості може погіршити якість парфумів. Щоб забезпечити довговічність туалетної води, бажано зберігати її в прохолодній темній шафі.

4. Спеції

У фільмах і кулінарних шоу спеції часто зберігають у привабливих скляних баночках, що додає кухні естетичної привабливості. Однак цей гарний вигляд може погіршити смакові якості спецій. Вплив світла може призвести до того, що з часом вони втратять свої ароматичні якості. Щоб зберегти багатство смаків, спеції слід зберігати в непрозорих контейнерах, які ефективно блокують світло.

Нагадаємо, ми писали про ще один цікавий китайський лайфхак, який допоможе легко позбутись пилу в квартирі.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!