ukr
Русский
Суспільство

Найтрендовіша стрижка – 2024: п‘ять варіантів каре, які підійдуть кожній

Ціхоцька Марія

Найтрендовіша стрижка – 2024: п‘ять варіантів каре, які підійдуть кожній

Незважаючи на мінливість моди, стрижка каре не втрачає своєї актуальності. Це універсальний варіант, який підходить для будь-якої форми обличчя та типу волосся, адже його можна підібрати індивідуально для кожної людини.

Стрижка каре може бути виконана в різних варіаціях: коротке каре, довге каре, каре з чубчиком тощо.

Про це пише Радіотрек.

У 2024 році стилісти пропонують звернути увагу на такі варіанти каре:

Боб-каре:

Боб-каре - це символ стилю й елегантності, який ніколи не виходить із моди. Ця стрижка однаково підходить як для жінок, так і для чоловіків. Вона створює елегантний і стильний образ, а також гармонійно виглядає з будь-яким типом обличчя.

Текстурне каре:

Текстурне каре - це одна з найпопулярніших варіацій каре. Така стрижка надає волоссю об'єму. Щоб створити текстурне каре, перукар часто використовує техніку шарування волосся, роблячи коротші шари вгорі голови та довші - на нижній частині. Це допомагає зробити волосся більш об'ємним.

Асиметричне каре:

Асиметричне каре - це варіант каре, в якому волосся з одного боку коротше, а з іншого - довше. Ця зачіска часто використовується для створення сучасного та індивідуального образу. Варіанти асиметричного каре можуть бути різними, включно зі складними комбінаціями довжини волосся, шаруватим ефектом і нерівністю бічних проділів. Асиметричне каре - зачіска для тих, хто не боїться експериментувати.

Каре з ефектом мокрого волосся:

Вологе каре - це варіант зачіски, за якої волосся залишається вологим і не піддається термічному впливу - сушінню феном або іншими засобами для волосся. Це стильна і зручна зачіска, яка дуже популярна. Щоб створити вологе каре, спочатку помийте волосся шампунем і кондиціонером для зволоження. Потім нанесіть гель або мус на вологе волосся і розчешіть його зубчастим гребінцем. Після цього волосся можна зафіксувати лаком для волосся, якщо потрібно. Цей варіант зачіски має стильний і спокусливий вигляд, підходить для будь-якого випадку - від повсякденних до особливих подій.

Читайте також: Зробить риси обличчя м’якшими та ніжнішими: названо наймоднішу стрижку 2024 року

Каре з чубчиком:

Каре з чубчиком - це варіант зачіски, в якій волосся вкорочене до однієї довжини нижче вух, а спереду залишається довший чубчик. Це популярна зачіска, яка надає обличчю кадрування і може мати різні варіації залежно від побажань жінки. Вона має свою фешн-нотку та додає розкішності зовнішньому вигляду. Звісно, трендові зачіски не завжди ідеально пасують усім типам людей, тож завжди варто проконсультуватися зі своїм перукарем, який зможе порадити вам, що пасуватиме саме вам.

Пам'ятайте, що каре - це універсальна стрижка, яка може бути підібрана індивідуально для кожної людини. Не бійтеся експериментувати з довжиною, чубчиком та текстурою, щоб знайти свій ідеальний образ.

Нагадаємо, ми вже писали про стильні стрижки на коротке волосся.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!