ukr
Русский
Polski
English
Суспільство

Допоможе тактика пінгвіна: як ходити по слизькій землі та не впасти

Билім Олена

Допоможе тактика пінгвіна: як ходити по слизькій землі та не впасти

Зимовий період приносить не лише радість від снігу, але і збільшений ризик травматичних падінь на обледенілих вулицях і тротуарах. Переломи зап’ястя, стегна та інші травми стають більш поширеними, але за допомогою деяких ефективних стратегій ви можете зменшити ймовірність падінь.

Як повідомляє Altatherapies, в ожеледицю варто ходити як це роблять пінгвіни. За допомогою їхньої техніки ви можете зберегти баланс та уникнути неприємних травм.

Читайте також: Лікар дав поради, як правильно падати під час ожеледиці, щоб не отримати серйозних травм

Техніка пінгвіна:

Тримайте руки в сторони, ноги злегка розведіть і робіть короткі, рівномірні кроки. Поставте ногу рівно, уникаючи удару п’ятою. Тримайте центр ваги прямо над ногами. Це допоможе підтримувати стійкість і зменшити ризик падіння.

Допоможе тактика пінгвіна: як ходити по слизькій землі та не впасти

Спеціалісти радять бути особливо обережними при виході та входженні виході з авто, оскільки це момент підвищеного ризику. Тримайтеся за автомобіль у двох або трьох точках контакту, доки обидві ноги не будуть надійно триматися на землі. Не виходьте з авто на слизьку поверхню з речима. Візьмете їх потім, як зафіксуєтеся.

Читайте також: Чим змастити підошву зимових чобіт на зиму, щоб точно не впасти на льоду

Фахівці також дали поради, як правильно падати на слизькій дорозі:

Якщо послизнулися, намагайтеся одразу присісти, аби знизити висоту падіння. При цьому уникайте падіння на спину – це може призвести до серйозних травм голови та хребта. Якщо відчуваєте, що падаєте горілиць, то постарайтеся згрупуватися, підтягнувши коліна до живота і притиснувши підборіддя до грудей.

При падінні на бік, то підверніть руку під себе, щоб удар прийшовся на верхню частину передпліччя – це амортизує удар.

У разі падіння вперед, постарайтеся згрупуватися, підігнути одну з рук так, щоб впасти на плече та перевернутися на бік.

Пропонуємо дізнатися, чим змастити лопату, щоб прибирати сніг з дороги стало значно легше.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!