ukr
Русский
Суспільство

Чи можуть собаки передбачати хвороби людей та природні катаклізми

Ігор Романько

Чи відчувають собаки наближення хвороби та стихійного лиха

Чи здатні собаки передбачати небезпеку та хвороби завдяки своєму неймовірно гострому нюху? Хоча ця гіпотеза ще не отримала наукового підтвердження, власники чотирилапих друзів вперто переконані у її правдивості.

OBOZREVATEL дослідив це питання, щоб краще розібратися в поведінці собак. Вчені вважають, що собаки можуть реагувати на сейсмічну активність, яка передує природним катаклізмам. Зміни в гірських породах, такі як підземні скреготи та тріщини, можуть бути провісниками землетрусів. Собаки також можуть вловлювати зміни барометричного тиску, що може сповіщати про майбутні погодні зміни.

Читайте також: Кращого засобу не знайдете: як вивести бліх із дому та квартири

Перед самим природним катаклізмом у собаки можна помітити занепокоєння, тривогу та спроби повернути самовладання. Їхня поведінка може включати різкі напади гавкання, стрибків або скиглення, що може свідчити про небезпеку.

Свідченням гострого відчуття тварини є також її бажання знайти нетрадиційне укриття перед катаклізмом, наприклад, залізти в шафу чи знайти притулок в затишному куточку.

Гострий нюх собаки дозволяє виявляти найтонші зміни в хімічному складі організму людини, що може свідчити про хворобу. Якщо ви помітили непередбачувані зміни в поведінці вашого чотирилапого друга, це може бути сигналом до звернення уваги на своє власне здоров'я.

Хоча ці припущення ще потребують подальших наукових досліджень, вони залишають простір для думок про те, наскільки вражаючим може бути відчуття та інтуїція наших вірних супутників.

Нагадаємо, щоб допомогти позбутися цих паразитів UAportal ділився порадами, які допоможуть вивести бліх з будинку.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!