ukr
Русский
Лайфхаки

Як позбутись неприємного запаху в квартирі за допомогою цікавого лайфхаку з лавровим листом

Ігор Романько

Як позбутися поганого запаху в приміщенні

Між чистотою та охайністю існує різниця, і неприємний запах може зіпсувати враження від простору, навіть якщо регулярно прибирати і доглядати за приміщенням.

Патріоти України наголошують, що причин неприємного запаху може бути безліч, і розкривають ефективний лайфхак для дезінфекції приміщення, який використовує популярну приправу – лаврове листя.

Читайте також: У мережі показали спосіб, як зручно зберігати спеції на кухні: корисний відео-лайфхак

Цей доступний і дієвий лайфхак не вимагає витрат на хімічні ароматизатори чи саморобні саше. Замість цього можна скористатися лавровим листям, яке легко розкласти на батареях. Це економічна та корисна альтернатива дорогим ароматизаторам та освіжувачам повітря. Просто розкладіть кілька листочків на батареях, і невдовзі повітря в кімнаті стане чистим. Для більшої свіжості, слід також регулярно провітрювати приміщення.

Цей природний метод не лише допомагає уникнути неприємних запахів, але й може мати спокійні властивості. Зокрема, евгенол і ліналоол, які містяться в лавровому листі, сприяють заспокоєнню і поліпшенню сну. Таким чином, використання лаврового листя не лише освіжає повітря, але й сприяє сприятливому ефекту на ваш сон.

Нагадаємо, що для уникнення неприємних запахів в приміщенні важливо дотримуватися кількох простих порад, таких як часте провітрювання, вологе прибирання, регулярне чищення різних поверхонь та забезпечення нормальної гігієни в приміщенні. Це включає очищення зливів, ванних кімнат, унітазів, і своєчасне виведення сміття, серед інших аспектів. Неприємні запахи можуть виникнути через різноманітні фактори, такі як тріщини у стінах, вологість повітря, старі комунікаційні системи, протікання дахів і т.д.

Раніше UAportal писав про різні природні методи, які дозволяють швидко, ефективно та з мінімальною кількістю продуктів ароматизувати вашу кухню після смаження чи приготування їжі. Адже ці стійці запахи можуть затримуватися на тривалий час.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!