ukr
Русский
English
Лайфхаки

Що можна зробити зі старою зубною щіткою: корисні лайфхаки

Ігор Романько

Як використовувати стару зубну щітку

Що робити зі старою зубною щіткою перед тим, як викинути її на смітник? Є кілька творчих способів використання цього невеликого предмета, які можуть здивувати.

Перед тим, як позбутися старої зубної щітки, подумайте про те, як вона може знайти нове застосування в різних сферах вашого життя, пише Главред.

Читайте також: Як вибрати хорошу губку для миття посуду: поради досвідчених господинь

  1. Прибирання та Чищення: Стара зубна щітка – ідеальний інструмент для чищення важкодоступних місць. Вона може бути корисною для чищення кахлів, вчищання між клавішами клавіатури або навіть для очищення щілин у вентиляційних отворах.
  2. Догляд за Взуттям: Зубні щітки ідеально підходять для догляду за взуттям. Вони можуть бути використані для чищення підошв, обробки замші або як заміна старих щіток у наборах для чищення взуття.
  3. Догляд за Дрібними Рослинами: Зубна щітка може виявитися відмінним інструментом для догляду за кімнатними рослинами. Використовуйте її для поливу, проріджування чи навіть як зручну мірну ложку для ґрунту.
  4. Догляд за Технікою: Стара зубна щітка ідеально підходить для очищення та догляду за технікою. Вона може бути використана для чищення клавіатур, вентиляторів комп'ютерів та внутрішніх частин побутових приладів.

Нагадаємо, ми вже писали, як відмити плиту без хімії.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Телеграм-канал!